Logo
Версія для друку

У Нетішині та Шепетівці невідомі труять собак

Страшна подія сколихнула весь Нетішин, там, починаючи з 3 червня, масово почали вмирати від отруєння собаки: як безпритульні, так і домашні улюбленці.

Як повідомляє кореспондент Славута NEWS, причина такого жахіття – отрута, яку невідомий навмисно порозсипав по місту. Пси, з'ївши небезпечну речовину, довгий час помирають у болісних та жахливих стражданнях.

Люди, які втратили своїх чотирилапих улюбленців, обурені та збираються звертатися до правоохоронних органів із вимогою провести розслідування та покарати винних.
Натомість місцеві волонтери з усіх сил намагаються врятувати безхатьків. Допомагають і працівники приватної ветлікарні, які працюють і вдень, і вночі, зважаючи на масові отруєння тварин, намагаючись врятувати бодай когось із них. Крім того, волонтери разом із ветлікарями об'їжджають вулиці та околиці міста у пошуках постраждалих собак, яким терміново необхідно надати медичну допомогу.

Отруєння собак зафіксовані також і у м. Шепетівка.
Зважаючи на небезпечну ситуацію, будьте обережні під час прогулянки зі своїми домашніми улюбленцями, не дозволяйте їм їсти невідомі речовини на вулиці. Особливо варто бути на сторожі, гуляючи із маленькими дітьми, які теж через свою необізнаність можуть взяти до рук небезпечну отруту.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2020. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS