Дівчата-футболістки зі Славути - чемпіонки області 2015 року

9 червня 2015 року в м. Деражня на базі Деражнянської ДЮСШ відбулись фінальні ігри Спартакіади ДЮСШ системи освіти 2015 року з футболу серед дівчат 1999-2001 р.н., в яких брала участь команда ДЮСШ м.Славути. 


У складі команди - учениці ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - Роженюк Дарії, Іванюк Анастасії та Поночовної Аліни,  ЗОШ І-ІІІ ст. №6 - Шминдрук Катерини, Дишлюк Ірини, Гуменюк Ангеліни, Налісної Яни, Іщук Марії, Карплюк Дарини та Дишлюк Наталії,  НВК «спеціалізованої школи І-ІІІ ст., ліцей, Успіх» - Степчин Вікторії та Данішевської Юлії – учениці Костопільського обласного спортивного ліцею, яка у змаганнях серед ДЮСШ виступає за свою спортивну школу, з якої вона пішла на навчання.

Згідно жеребкування команда дівчат Славутчанок у складі 12 футболісток потрапила у групу А з командами Деражнянської та Кам.-Подільської ДЮСШ. В першій грі зійшлись з командою господарів змагань з міста Деражня та здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0, відзначилась тричі Роженюк Дарія та один раз Дишлюк Наталія у другій грі з Кам.-Подільською ДЮСШ візначились забитими голами – двічі – Поночовна Аліна та по одному – Дишлюк Наталія, Данішевська Юлія та після розіграшу кутового удару забила головою у ворота суперника капітан команди Степчин Вікторія закріпивши перевагу команди з рахунком 5:0 та вийшли у фінал.

У фінальній грі зустрілись з командою Берездівської РДЮСШ, яка зіграла на одну гру менше. Гра проходила на рівних, мали гарні ігрові моменти як одна так і інша команди та команда м.Славута виявилась сильнішою так зі штрафного удару близько 25 метрів Данішевська Юлія забила вирішальний гол у грі та ДЮСШ м.Славута стала Чемпіонами області з дівочого футболу серед ДЮСШ. Дана перемога дівчат була очікуваною, адже 12 вихованок ДЮСШ м.Славута входять до складу збірної області з дівочого футболу WU-15. А з Данішевською Юлією жіночий футбольний клуб «Родина» підписав контракт та вона у свої 16 років виступає за даний клуб у вищій лізі Чемпіонату України 2015 року з футболу серед жіночих команд.


Переможці та призери обласної Спартакіади ДЮСШ системи освіти 2015 року з футболу серед дівчат були нагороджені методистом Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Пліснярською А.В. медалями та грамотами відповідного ступеня.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS