В Славуті шукають перевізників на міські маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 02.06.2015р. №178 "Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусних маршрутах загального користування у місті Славута виконавчий комітет Славутської міської ради оголошує конкурс на визначення автомобільного перевізника, що здійснюватиме перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Славута.


Організатором конкурсу є вконавчий комітет Славутської міської ради.
1. Ці умови розроблені відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».
2. Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах Перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування міських маршрутів, створення безпечних та комфортних умов, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Славута.
3. Об'єктом конкурсу є маршрути міського автобусного сполучення у місті Славута:п.п. об’єкта конкурсу

№ 
маршруту

Назва маршруту

Кількість автобусів на маршруті (шт.)

1.

1/1

Славутська філія ВАТ «Хмельницькгаз» (мікрорайон «Сонячний» -  Залізничний вокзал (ТОВ «Ювента»)

1

2.

1/2

Славутська філія ВАТ «Хмельницькгаз» (мікрорайон «Сонячний» -  Залізничний вокзал (ТОВ «Ювента»)

1

3.

1/3

Славутська філія ВАТ «Хмельницькгаз» (мікрорайон «Сонячний» -  Залізничний вокзал (ТОВ «Ювента»)

1

4.

1/4

Славутська філія ВАТ «Хмельницькгаз» (мікрорайон «Сонячний» -  Залізничний вокзал (ТОВ «Ювента»)

1

5.

4/1

ВАТ «Славутський ЗБВ» -Залізничний вокзал

1

6.

4/2

ВАТ «Славутський ЗБВ» -Залізничний вокзал

 

7.

4/4

 ВАТ «Славутський ЗБВ» -Залізничний вокзал

1

8.

5

ВАТ «Славутський ЗБВ» - ВАТ «Силікат»

1

9.

4/6

ВАТ «Славутський ЗБВ» -Залізничний вокзал

1

10.

2

Залізничний вокзал – Нове кладовище (вул. Б. Хмельницького)

1

11.

2-А/1

Залізничний вокзал – Нове кладовище (вул. Б.Хмельницького)

1

12.

2-А/2

Залізничний вокзал – Нове кладовище (вул. Б.Хмельницького)

1

Для усіх об’єктів конкурсу:

  1. Режим руху: звичайний,
  2. Періодичність: щоденно, згідно графіку руху
  3. Пасажиромісткість автобусів: понад 22 пасажири.

Обов’язкові та додаткові вимоги до пасажирських перевізників
4. Установлена така структура використання транспортних засобів, що працюватимуть у межах визначеного об'єкта конкурсу відповідно до  ГОСТУ 60.2-00017584-011-2001 та ГОСТ 27815-88 
4.1.На міських маршрутах автобуси: класу І, ІІ;
5. Автобуси, що працюватимуть на маршруті загального користування, повинні відповідати таким екологічним параметрам: вміст СО до 3% (карбюраторні двигуни); димність до 40% (дизельні двигуни);
6. Перевізники мають подати протокол перевірки технічного стану на транспортний засіб.
7.Перевізники різних форм власності, які працюють на міській маршрутній мережі, для забезпечення належної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов’язані:
- самостійно забезпечувати перевезення пасажирів у звичайному режимі руху, щоденно, згідно з розкладом руху;
- передбачати роботу на маршрутах транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;
- забезпечити соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування пасажирів установлені згідно з Законом України «Про державні соціальні стандарти та соціальні гарантії».
- у разі експлуатації автобусів понад сім років, надати інвестиційний проект –зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на період до п’яти років.
8. Умови перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:
1) Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.
2) Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.
3) Захист прав споживачів під час транспортного обслуговування їх.
4) Забезпечення надійності, комфортності та безпеки  транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті.
5) Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту - перевезення пільгових категорій громадян:
- без надання компенсації з бюджету − згідно конкурсних пропозицій перевізників;
- з наданням компенсації з бюджету – в обсягах, визначених договором між перевізником і управлінням праці та соціального захисту населення; 
- перевезення пасажирів за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством.
6) Здійснення обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті згідно із законодавством.
7) Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
8) Використання на маршрутах сертифікованих автобусів для міських маршрутів.
9) Забезпечення утримання в належному технічному й санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення медичного контролю за станом здоров’я  водіїв.
10) Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають чинним державним стандартам з екологічної безпеки.
11) Забезпечення регулярності руху, виконання затверджених графіків руху не менше 95%, ведення обліку виконаних рейсів.
12) Забезпечення оновлення рухомого складу.
13) Забезпечити дотримання правил добросовісної конкуренції.
14) Наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу.
15) Використання на міських маршрутах загального користування автобусів, які є власністю, співвласністю перевізника або взяті в лізинг.
16) Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міський автобусний маршрут загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Перевага на конкурсі буде віддаватися тим суб'єктам господарювання, у наявності яких є спеціально обладнаний транспорт для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
9. У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".
Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.
         Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д», або «ДЕ», бути застрахованими згідно з чинним законодавством.     
10. До участі у конкурсі не допускаються юридичні або фізичні особи, які:
10.1 визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження у справі про  банкрутство ( за винятком тих, стосовно яких  проводиться процедура санації), або які перебувають у стадії ліквідації ;
10.2  подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
10.3 не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";
10.4.  не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу ;
 10.5.  пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів;
 10.6.  мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії яких мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку ( що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу );
 10.7. подали конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».
11. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
12.До додаткових умов належить обладнання перевізником транспортних засобів GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту, а також системами відео спостереження. 
13. Договір з переможцем конкурсу організатор укладає на термін п ять років. У разі утворення об’єднаної територіальної громади та необхідності удосконалення мережі автобусних маршрутів загального користування організатор залишає право за собою вносити до діючого договору з переможцем конкурсу.

            Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу:
Детальну інформацію про об’єкти конкурсу, перелік та бланки документів, необхідних для участі у конкурсі та порядок їх подання можна отримати з 05 по 18 червня 2015 року в управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: 30000 Хмельницька обл. м. Славута, вул. Соборності 7, каб. №9. Час роботи: з 8:00 до 17:00 (крім суботи, неділі та святкових днів).

            Документи для участі у конкурсі подаються у відповідності з п.30 Порядку доуправління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради з 8:00 до 17:00 (крім суботи, неділі та святкових днів) за адресою: 30000 Хмельницька обл. м. Славута, вул. Соборності 7, каб. №9.
Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі – 18.06.2015р. 17:00.

            Конкурс відбудеться 06 липня 2015 року за адресою: Хмельницька обл. м. Славута, вул. Соборності 7, 3-й поверх, зала засідань. 
            Початок проведення засідання конкурсного комітету о 14:00 год. Розмір плати за участь у конкурсі: 1410,05 грн. 

Телефони для довідок: (03842) 2-19-40, 7-17-25, 097-771-30-92.
            Електронна адреса: sl_nova@ukr.net
Контактна особа Новак Тетяна Василівна.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS