Міжнародний день родини - у бібліотеці

14 травня у Славутській міській бібліотеці для дітей учням однієї зі шкіл Славути розповідали про сімейні традиції.

Про це Славута NEWS  повідомили у бібліотеці.

Міжнародний день сім'ї народився в 1993 році. Започаткувала його Генеральна Асамблея ООН, аби привернути увагу людства до проблем сімей, насамперед тих, які постраждали внаслідок військових дій, стали жертвами стихійних лих, голоду та хвороб. З того часу щороку 15 травня в різних країнах світу проводяться яскраві фестивалі, концерти, виставки та шоу-програми, присвячені родині. Міжнародний день сім'ї — прекрасна нагода зібратися разом та нагадати близьким, як сильно ми їх любимо... І, звичайно ж, подарувати подарунки. Квіти, солодощі, листівки, вироби своїми руками та інші символічні презенти — якраз те, що треба! Головне — зовсім не ціна подарунку, а теплота і щирість почуттів, з якими ми його даруємо.

Адже в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя. Родина навчає нас поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу. Сім'я — це та затишна і тиха гавань, де люблять, піклуються, завжди підтримають і допоможуть.

Саме з цієї нагоди 14 травня зібралися в дитячій бібліотеці учні 4-х класів НВК «Успіх». Діти дізналися про історію заснування свята і сімейні традиції в різних країнах світу, розповіли про традиції свої родини. А потім кожен з учнів власноруч виготовив квітку –символ своєї сім'ї.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS