Шестирічний Артур з Рівок потребує допомоги

У березні 2015 року до Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернулась родина із с. Рівки, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

У сім'ї виховується двоє малолітніх дітей, один із яких – 6-річний Артур від народження має серйозне захворювання обох очей. Внаслідок хвороби хлопчик повноцінно не бачить.

Батьки не опустили руки і з самого народження займаються лікуванням дитини. Артур був прооперований в НДСЛ "Охматдит". Проте, операція не дала позитивного результату.
Хлопчик потребує цілодобового догляду. Елементарні речі, які може чинити здорова дитина його віку він робить лише за допомогою батьків. Хвороба не дає дитині нормально розвиватися. За рекомендаціями лікарів "Охматдиту" для позитивних змін у стані здоров'я Артура йому потрібно пройти ще одне операційне втручання. Це потребує значних коштів. Усі наявні у сім'ї заощадження були витрачені на попередні операції та відновний післяопераційний період. На операцію, яку згодились провести лікарі Київської лікарні "Охматдит" та відновний період, потрібно близько 15 (п'ятнадцяти) тис. грн. Родина не може самостійно знайти таку суму.
Усім, хто хоче допомогти сім'ї Шевчуків, хто не може залишитися осторонь проблеми дитини та допомогти родині матеріально надаємо реквізити для перерахування коштів:

АТ Укрсиббанк
МФО 351005
Картковий рахунок № 26250009355947
Одержувач Шевчук Тетяна Михайлівна
За додатковою інформацією щодо родини можна звернутись до Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, тел. 2-18-91.

Н. Пермінова,
директор районного центру соціальних служб
для сім'ї, дітей та молоді

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS