Школярі Славути поговорили про толерантність

«Толерантність врятує світ» - під таким гаслом відбулось розширене засідання асоціації шкільних євроклубів загальноосвітніх закладів міста , яке відбулось 24 лютого 2015року за базі НВК « ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія » № 5.

Про це Славута NEWS повідомили в управлінні освіти СМР.

Євроклубівці презентували своє розуміння поняття толерантності. Відео репортаж « Що значить бути толерантним? », який був знятий у навчальному закладі , представили члени євро клубу « Європа плюс» ЗОШ І-ІІІ ст. №7, квітку толерантності подарували усім присутнім представники Євроклубу «Глобус» ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Тренінгові вправи «Діагностика рис толерантності особистості», « Поема про толерантність» провела з учасниками засідання керівник євро клубу «Співдружність» НВК « ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія » № 5 О.В. Костюкевич.

Тож висновок, який зробили учасники зустрічі, показав, що сьогодні толерантність – яскравий показник ступеня демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно: бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається; цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими; зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS