В Славуті відкрили меморіальну дошку новітньому Герою України (фото)

29 січня на території ЗОШ № 4 міста Славута відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті захиснику України Сковородіну Олексію Володимировичу.

Про це Славута NEWS повідомили у ГО "Рідна Славутчина".

Урочистий захід не оминули й бойові побратими Героя, військовослужбовці 24-ї ОМБр, в якій проходив службу Олексій.
Перед початком мітингу, останні відвідали міське кладовище та вшанували пам'ять славутчан, які віддали своє життя за незалежність Батьківщини.

Довідково:
Сковородін Олексій Володимирович, 18.03.75 року народження.
Після закінчення Славутської ЗОШ № 4 вступив до Київського коледжу зв'язку. З другого курсу призваний до війська. Навчався у Київському військовому інституті управління зв'язку.
Закінчивши навчання в інституті отримав призначення в Славутську 97-му Гвардійську механізовану бригаду, де проходив службу до 2004 року. Потім служив у місті Яворові Львівської області у в/ч А-0998 (24-та Львівська механізована бригада) у званні капітана на посаді заступника начальника зв'язку бригади.
Загинув 26 серпня 2014 року внаслідок обстрілу російськими «Градами» при виконанні бойового завдання під час вивезення поранених з місця бойових дій.
Загинув у день 16-ліття старшого сина Михайла, студента того ж Київського коледжу зв'язку, так і не встигнувши привітати сина з днем народження.
В зоні АТО прослужив 5 місяців на передовій.
Похований в м. Вишневому Київської області.
Залишив двох синів: Михайла та Артура.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS