Сидор написав Мацолі. Просить посприяти, аби не вимкнули світло теплопостачальному підприємству

Міський голова Славути Василь Сидор написав відкритого листа до народного депутата України Романа Мацоли з проханням посприяти вирішенню проблемних питань з теплопостачальним підприємством міста.

Про це Славута NEWS повідомили у ГО "Рідна Славутчина".

"Попередження Славутським РЕМ КП «Славутське ЖКО» про відключення від електропостачання стратегічного об'єкту життєзабезпечення міста через заборгованість, яка виникла не за рахунок безгосподарської діяльності підприємства, а з причини прийняття Постанови КМУ № 217 від 18.06.2014р. із змінами щодо затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу, адже з врахуванням відсотків розподілу за січень 2015 року надходження коштів від споживачів перераховуються для НАК «Нафтогаз України» у розмірах: від населення – 100%, від бюджетних установ – 72,69%, від інших споживачів – 100% при умові, що складова природного газу в тарифі на теплову енергію складає для населення – 59,7%,а для бюджетних та інших споживачів 87,7%.", - йдеться у листі. 

Підприємство просто позбавлене обігових коштів для розрахунків не лише за електроенергію, але й за іншими зобов'язаннями.  Проте, це підприємство і в такій ситуації не є злісним боржником так, як у січні 2015 року оформлено документи для проведення взаємозаліку, який буде закрито при умові відшкодування пільг і субсидій.

"Звертаємо Вашу увагу, що будь-які дії, спрямовані на обмеження електропостачання підприємства, не лише не вирішують проблему, а й значно її ускладнюють. Так в грудні м-ці 2014р., внаслідок «віялових» відключень електроенергії КП «Славутське ЖКО» отримало збитків на 24601,18грн.! Отже відключення електроенергії призведе не до зменшення, а якраз до збільшення її використання для того щоб відновити попередній цикл роботи. Тому, дуже Вас просимо посприяти у вирішенні ситуації, що склалася", - пише міський голова Славути Василь Сидор.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS