Міський бюджет на 2015 рік депутати розглянуть наприкінці січня

27 cічня 2015 року о 10 годині відбудеться пленарне засідання сорок дев'ятої сесії міської ради шостого скликання. Серед низки питань і розгляд бюджету Славути на 2015 рік.

Про це Славута NEWS повідомили у СМР.

До порядку денного засідання пропонуються питання:
1. Звіт про виконання бюджету міста Славути за 2014 рік, в тому числі про використання коштів резервного фонду бюджету м. Славути.
2. Звіт про використання коштів Цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Славути, в тому числі залучених коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури за 2014 рік.
3. Звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Славутської міської ради за 2014 рік.
4. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славути за 2014 рік.
5. Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради.
6. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Славути на 2015 рік.
7. Про бюджет міста Славути на 2015р.
8. Про встановлення податку на майно( в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, податку на майно( в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
9. Інформація Славутського міжрайонного прокурора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності міжрайпрокуратури у 2014 році.
10. Про затвердження результатів проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку
11. Земельні питання .
12. Про план роботи міської ради на І-е півріччя 2015 року.
13. Різне.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS