В міській раді пояснили для чого міняли бордюри на вулиці Мудрого

Роботи проводилися в рамках капітального ремонту вулиці Ярослава Мудрого, що у Славуті.

Повідомили Славута NEWS у Славутській міській раді.  

У проекті з капітального ремонту даної ділянки дороги передбачено влаштування на існуючому асфальтобетонному покритті шару нового асфальтобетонного покриття товщиною 50 мм. Оскільки відповідно до діючих ДСТУ мінімальне перевищення бортового каменю над поверхнею дорожнього покриття повинне бути не менше 150 мм, тому проектом капітального ремонту й було передбачено підняття бортового каменю.

Оскільки основною причиною демонтажу бордюрних каменів по вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська було саме їх підняття, то проектом було враховано, що при їх демонтажі до 70% бордюрних каменів отримають значні дефекти в зв'язку з чим будуть замінені, інші ж бортові камені підлягають переустановленню. Демонтовані бортові камені, які після їх демонтажу не підлягають зворотному встановленню, передані балансоутримувачу даної дороги КП «Славутське ЖКО».

Отож, проект капітального ремонту вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська передбачає не лише підняття бортових каменів, а і влаштування асфальтобетонного покриття.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS