У Славуті влаштували свято для маленьких

Минулого тижня у міському Палаці культури відбулася посвята наймолодших вихованців Будинку дитячої творчості, які займаються у клубі «Малюк». 

Про  це Славута NEWS повідомили у Славутській мерії.

Розважали дітлахів відомі персонажі – Карлсон та Фрекен Бокк. А маленькі таланти у свою чергу демонстрували на сцені усе, чого навчилися у клубі – як лікуватися при простуді народними методами, основи географії, правила етикету в гостях і в сім'ї, як бути патріотом своєї держави тощо.

Танцювальні та пісенні композиції дарували присутнім молодші вихованці БДТ – танці «Черевички», «Справжні друзі», «Лялькі», «Дощик» - групи під керівництвом Тамари Приймак, Лариси Музиченко, Людмили Дунайчук, пісні «Дівчина – україночка» (Анастасія Білецька), «Україно, краю» (Катерина Олексик, Анна Ющук, Катерина Васютинська, Кароліна Опанасик), «Ми маленькі козачата» (вихованці групи Оксани Лук'янчук), «Ми нащадки козаків» (Ігор Задворний), «Дощик» (групи Людмили Романюк), «Рано вранці» (Катерина Романчук), «Файна Україна» (зр. ТЕП «Водограй»).

Привітала присутніх директор БДТ Ірина Руденко, побажавши здоров'я, тепла та затишку, натхнення і працелюбності, а також подякувала за терпіння, турботу про дітей та за довіру до викладачів позашкільного закладу.

Щоб малюки відчули себе справжніми українцями, патріотами своєї держави, кожній дитині була вручена стрічка «Ми, українці!». Випускники клубу «Малюк» отримали відповідне посвідчення та висловили готовність і надалі займатися в різнопланових гуртках Будинку дитячої творчості.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS