Сьогодні річниця Революції Гідності

Сьогодні 21 листопада - День Гідності і Свободи.

В цей день Український народ почав виходити на Майдан Незалежності , а також на вулиці своїх міст, для того, щоб захищати своє право на європейське майбутнє. Захищати свої конституційні права . Захищати свою гідність і свободу.

Бандитська влада усіляко намагалася перешкодити Українському народові у захисті своїх прав і свобод, честі та гідності. Честі та гідності своїх дітей і онуків.

30 Листопада шляхом кривавого розгону протестувальників влада показала своє справжнє обличчя. Вона показала своє справжнє ставлення до свого народу. І Українці чітко вирішили: ця влада має негайно піти! .

Влада Януковича думала, що кривавим розгоном вона придушить прагнення Українців до Свободи. Але навпаки.
Українці стали масово вставати на боротьбу із злочинним режимом. Влада тепер була не здатна простим розгоном здолати народний спротив. І вона вдалася до розстрілів снайперами. Вічна пам'ять усім загиблим від кривавих репресій!!!

Але Український народ переміг в цій боротьбі. Диктатор Янукович ганебно втік з України. За ним втекли ще багато його прихвостнів.

Цей день важливий для кожного з нас. Революція Гідності об'єднала всіх Українців. Від заходу до сходу. Від півдня до півночі.

Сьогодні також святкує день народження наша спільнота Українська Єдність. Вона зробила дуже багато для цієї Революції. Через нашу спільноту також люди гуртувалися, домовлялися про зустріч і їхали на Майдан захищати свою Свободу. Побажаємо нашій спільноті подальшого розвитку!

Давайте усі разом побажаємо нашій країні щасливого майбутнього. Стати сильною і розвиненою. Українському народові завжди залишатися єдиним. 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS