Василь Сидор про парламентські вибори

Міський голова Славути Василь Сидор  після поразки на парламентських виборах, поспілкувався з журналістами.

Про це Славута NEWS повідомили у Славутській міській раді.

"Ситуація з результатами позачергових парламентських виборів є вкрай невтішною. Для цього варто лише порівняти вимоги, які ставили люди під час Революції гідності, і те, що ми маємо сьогодні.

Візьмемо для прикладу ситуацію, що склалася із формуванням виборчих комісій. Знову вони формувалися по списках партій і здебільшого таких, про які люди навіть і не чули як ось «Зелена планета», «Інтернет партія України», «Блок лівих сил України», «Сила людей» тощо.

За виборчу кампанію у нас аж чотири рази змінювали голів окружної комісії. Після таких стрімких кадрових змін, робота окружної комісії була під зривом. Завдяки новопризначеному голові комісії Світлані Нестерчук, яку ми всі добре знаємо і поважаємо, вдалося в найкоротші терміни налагодити роботу окружної комісії.
Окрім того, фактів порушень на час виборчої кампанії було дуже багато і всі вони були публічними, що можна побачити в засобах масової інформації. Йде мова про прямий підкуп виборців, який відкрито оприлюднювався самими кандидати.

Я навіть і не міг подумати, що часи Революції так і не навчили нічому людей. Хто б міг подумати, що навіть у такий складний для України час 48% виборців не прийдуть голосувати, знімуть з себе відповідальність перед своїм майбутнім та майбутнім своїх дітей?! А ще більш неприємним є те, що для декого було достатньо сорока гривень, подарунка та трохи брехні, щоб віддати найцінніше 26 жовтня – свій голос – за того, хто, прийшовши до влади, й не згадає за тебе. А скільки людей, які позиціонували себе за часів Майдану великими патріотами України, легко продалися на виборах черговому олігарху!

За такої ситуації не доводиться говорити про краще майбутнє України. За свідомі та несвідомі помилки деяких осіб прийдеться відповідати усьому українському народу", - повідомив міський голова Славути, кандидат в народні депутати Василь Сидор.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS