У Берездові провели урок мужності

28 жовтня в Берездівському навчально-виховному комплексі був проведений «Урок мужності» присвячений 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Про це Славута NEWS повідомили у Славутській РДА. 

Завітав на урок і заступник голови райдержадміністрації Руслан Броніч, який звертаючись до старшокласників наголосив на тому, що кожен з нас повинен свято берегти пам'ять про тих, хто визволяючи нашу землю загинув, а також допомагати та підтримувати тих, хто залишився живий.
Під час «Уроку мужності» присутні поринули в події 70-річної давнини від початку до закінчення війни. Були зачитані історичні документи, які свідчили про жахливі знущання над українцями. Також присутні переглянули історичні військові хроніки. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто не повернувся з війни додому, заплативши за перемогу найвищу ціну – віддавши власне життя.
По закінченні заходу Р.Броніч спільно з учнями навчального закладу поклали квіти до братської могили, яка розташована в селі Берездів, і в якій поховано понад сто воїнів визволителів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS