Після виборів про 190 округ обіцяю не забути, - кандидат в народні депутати

Кандидат в народні депутати Сергій Вавринчук від партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» за даними ЦВК отримав 8,01% голосів (6548 виборців), посівши п'яте місце. 

«190 виборчий округ на позачергових парламентських виборах був для мене новий, оскільки я вперше брав участь у виборах. Не скажу, що виборча кампанія для мене була нелегкою. Я працював, бо хотів донести свою позицію до виборців, але як результат на окрузі перемогли гроші олігархів», - розповів Сергій Вавринчук в коментарі Славута NEWS.

«Проте результати виборчого округу на мою співпрацю з районом не позначаться. Ми раніше підписали низку угод з громадськими організаціями про співпрацю і її продовжимо надалі», - наголосив С. Вавринчук.

Кандидат в народні депутати Сергій Вавринчук також повідомив, що задоволений тією підтримкою, яку виборці Хмельниччини надали партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», а від так обіцяє брати активну участь на місцевих виборах.

Славута NEWS звернулася до першої п'ятірки кандидатів в народні депутати по 190 округу за коментарем. Першим хто зголосився – Сергій Вавринчук. Думки та плани переможців та переможених обіцяємо повідомити на сайті.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS