У Миньківцях на концерті збирали гроші на операцію військовому

За ініціативи працівників Миньковецького будинку культури нещодавно було проведено благодійний концерт. Всі кошти зібрані під час заходу були особисто передані на операцію солдата – контрактника, що отримав поранення на перехресті траси Таганрог – Маріуполь біля саханки – Схаб᾿юка Максима Олексійовича з села Мирутин. 

Про це Славута NEWS повідомили у Славутській РДА.

В центрі залу було встановлено скриньку, в яку всі небайдужі кидали гроші. Діти, учасники художньої самодіяльності, працівники культури розказували зворушливі вірші, співали пісні, танцювали. Всі учасники концерту та присутні в залі запалили свічки та молилися за нашу неньку Україну та за солдат. Пам'ять героїв, що віддали життя за Україну було вшановано хвилиною мовчання. Прозвучали такі пісні: «Вони прилетять ангелами з небес», « Дай Боже нам», «Україно, зорі твої сині», «Україно», «Розкажу про Україну», «Мамо, тобі низесенько вклонюсь» та ін. Особливо всім сподобався танець вальс під пісню «Якщо залишусь живим на війні» у виконанні Ярощук Владислава та Шитманюк Юлі.

Вчитель української мови Сахнюк Ліда Володимирівна розповіла вірш «Жінка в світ приходить для любові» та виконала пісню «Виростеш ти, сину». На захід завітали волонтери з Громадського обєднання «Майдан», які читали вірші про Небесну Сотню, Україну, солдатів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS