Побережна Анна

Самовисуванка.  

Народилася 17 квiтня 1985 року в селищі Понінка Полонського району Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, ТОВ "Глобал Консалтинг Партнерз", безпартійнa, проживає в селищі Понінка Полонського району Хмельницької області.

Контакт з виборчим округом
Високий, оскільки мешкає в межах виборчого округу. Місто, в якому працює кандидат нам так і не вдалося з'ясувати.

Вирішення проблеми на Сході України
Кандидат в народні депутати пропонує підвищити боєздатність Збройних Сил України, Нацгвардії, добровольчих батальйонів та силових структур України. А також переглянути «позаблоковий» статус України та ініціювати проведення референдуму щодо вступу України до НАТО. Анна Побережна працюватиме і над відновленням ядерного статусу України.

Основні тези політичної програми
Ініціювати проведення антикорупційної люстрації – незалежної перевірки усіх чиновників, суддів, прокурорів. Кандидат обіцяє створення сільськогосподарських кооперативів, а також запровадження державного замовлення на сільгосппродукцію. А ще прийняття змін до Податкового кодексу і плату податку за місцем ведення діяльності.

Цікаве з минулого
В 2012 році Анна Побережна брала участь у виборчій парламентській кампанії по 190 округу від партії Віталія Кличка «УДАР». За результатами виборів, посіла третє місце отримавши 6,43 % голосів виборців.

Доступність кандидата
Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/anna.poberezhna?fref=ts

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Детальніше в цій категорії: « Оврашко Сергій Процюк Сергій »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.