Сидор Василь

Висунутий ВО «Батьківщина».  

Народився 28 березня 1963 року в місті Нетішин Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Славутський міський голова.

Контакт з виборчим округом
Високий, оскільки Василь Сидор живе та працює в межах виборчого округу №190.

Вирішення проблеми на Сході України
Запровадити воєнний стан в Донецькій та Луганській областях, а також забезпечити переоснащення українського війська у відповідності до кращих вимог. Основний пункт – негайні кадрові ротації в армії.

Основні тези політичної програми
Скасувати недоторканність одночасно і для Президента, і для народних депутатів. Кандидат в народні депутати обіцяє прийняти закон про створення незалежного Антикорупційного бюро, а також ухвалити Закон про люстрацію.
В пункті передвиборної програми «Європейський вибір» наголошується на тому, що Василь Сидор працюватиме над тим, щоб в найкоротші терміни Україна була членом ЄС, а з 1 січня 2015 року ввести безвізовий режим з ЄС.

Цікаве з минулого
Працював на Хмельницькій АЕС, був заступник міського голови Нетішина, з 2006 року - міський голова Славути. В 2012 році брав участь у парламентських виборах, проте з невеликим відривом програв банкіру Сергію Буряку.
В 2008 році Національна спілка журналістів України назвала Василя Сидора ворогом преси.

Доступність кандидата
Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004004665250&fref=ts

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Детальніше в цій категорії: « Процюк Сергій Старик Михайло »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.