Старик Михайло

Самовисуванець.  

Народився 4 вересня 1981 року в селі Хлистунівка Городищенського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві.

Контакт з виборчим округом
Мінімальний, оскільки кандидат мешкає поза межами виборчого округу.

Вирішення проблеми на Сході України
Створити добре оснащену, сучасну професійну контрактну армію та боєздатну Національну гвардію. Розпочати будівництво житла для військовослужбовців та їх родин, зокрема для тих, хто виконував свій військовий обов'язок в АРК. Надати статус учасника бойових дій усім військовослужбовцям, які не зрадили присязі на вірність народу України.

Основні тези політичної програми
Запровадити механізм приватного обвинувачення, коли громадяни можуть напряму звертатися до суду для притягнення до відповідальності чиновників, які порушують права людини та закони.
Провести люстрацію і притягти до відповідальності суддів, прокурорів, працівників міліції, всіх посадовців, причетних до політичних переслідувань, порушень прав людини, неправосудних рішень, невиконання рішень Європейського суду з прав людини та до корупції.

Цікаве з минулого
Додаткової інформації про кандидата в Інтернеті знайшли.

Доступність кандидата

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Детальніше в цій категорії: « Сидор Василь

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.