Працівники ринку Славути цього тижня зберуться на мітинг

Мітинг працівників славутського ринку відбудеться 2 жовтня об 11 годині на території ринку. 

Повідомили Славута NEWS в ініціативній групі підприємців-фізичних осіб.

Працівники вимагатимуть повернути ринок у комунальну власність міста. 

Нагадаємо, 2007 року Славутська міська рада надала в платну оренду поверхню міського ринку - вул. Я. Мудрого, вул. Ринкова площа, пров. Робітничий ТОВ «Стиль - інвест», м. Київ, засновником якого є депутат Оболонської районної ради Старовойт В.М. Для управління частинами ринку в м. Славуті ним були створені : ТОВ «Торгово - сервісний центр – Універсалсервіс», директор Нестеренко М.А., та ТОВ «Універсалцентр», директор - Юр'єв С.П., споживче товариство «Престиж», голова – С.П. Юр'єв та ТОВ « Універсалінвестцентр» , директор - С.П. Юр'єв. На даний час , при існуванні усіх товариств , фактично керівництво здійснюється через ТОВ « Універсалінвестцентр».

В 2010 року договори оренди поверхні ринку в м. Славуті були продовженні усіма вищезгаданими товариствами на три роки, а з 2013р. ще на 10 років. На початку 2014 р. орендна плата на землю під торгівельними місцями складала на ринку 55-70 грн. за кв. м, що в в пропорції 27:1, а в деяких випадках- 35:1. В грошовому виразі це складає - до міського бюджету сплачується по 2 гривні за м2 площі, а з підприємців збирається від 55 до 70 грн за м2. Різницю адміністрація ринку витрачає на власний розсуд.

В березні поточного року підприємці – фізичні особи поставили питання перед директором С.П. Юр'євим про обґрунтування розміру орендної плати в 70 грн. , оскільки за попередні сім років , жодних капітальних інвестувань на ринку не відбулося. Ніякої звітності за зібрані і використані кошти з підприємців , адміністрація ТОВ « Універсалінвестцентр» не зробила.

Торгові місця , переважна більшість підприємців облаштувала за власні кошти, директор ТОВ « Універсалінвестцентр» Юр'єв С.П. зібрав з підприємців у 2010 – 2012р.р. близько 300тис. грн., через що , Славутським РВ УМВСУ у Хмельницькій області весною цього року відкрито кримінальне провадження за ст..190 Кримінального кодексу України.

01 квітня 2014 року підприємці, що здійснюють свою діяльність на території Славутського ринку, оголосили страйк. Мета страйку вирішення проблем ринку, що накопилися з 2007 року. Страйкуючі підприємці відмовились сплачувати гроші за оренду місця для торгівлі до вирішення їх проблем. Однією з основних проблем це: невідомо хто невідомо на яких підставах збирає гроші з підприємців на ринку, невідомо куди йдуть ці гроші.

18 травня ц.р. директор ТОВ « Універсалінвестцентр» Юр'єв С.П., замовив групу людей в камуфляжній формі та із спецзасобами з м. Хмельницького для проведення психологічного тиску на підприємців - фізичних осіб, з метою, примусити їх погодитися на умови адміністрації ринку. Згодом, конфлікт, з ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль», представники якого були в цей день в Славуті на ринку, було розв'язано за втручанням Славутського Славутськго РВ УМВС.

28 серпня ц.р. на міському ринку по вул. Ринкова площа, за ініціативи адміністрації ТОВ «Універсалінвестцентр», з'явилися двоє «юристів» » Стеценко М.Ю. та Гранкін А.Є. , які розпочали індивідуальну роботу з підприємцями-фізичними особами для переконання їх пристати на умови співвласників вище згаданого товариства. Під виглядом вивчення ситуації, а також настроїв підприємців, фактично чиниться психологічний тиск - або погодитися на умови господарів «юристів», або залишитися без торгівельного місця. Для підкріплення обмеженого вибору підприємцям говорять про можливі майбутні судові позови. За таких умов, не кожен може встояти перед добровільно-примусовими пропозиціями «юристів» ТОВ «Універсалінвестцентр». Також того ж дня, серед підприємців на ринку було розповсюджено письмове попередження, де було вказано, що починаючи з 29 серпня усі ті, хто не пристане на пропозиції ТОВ «Універсалінвестцентр», буде позбавлений торгівельного місця, за рішенням Славутської міської ради.

Текст. Євромайдан-Славута-Нетішин.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS