Відвідали земляків на передовій

Активісти благодійної організації "Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни" знову відвідав бійців з Хмельницької області, які зараз воюють на Сході України. 

Повідомили СлавутаNEWS Автомайдан Хмельниччини.

"Чергова поїздка пройшла по плану. Навідались до хлопців з 8-го полку та 7-го батальйону територіальної оборони. Відвідали бійців які несуть службу на самому кордоні з рашкою. Велика подяка Хмельничанам від бійців за зібрані передачі які їм так необхідні у цей важкий для усієї країни час. Особлива подяка жителям Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Красилова, Славути, та Ярмолинець.

 У цю поїздку з нами поїхав директор Ярмолинецького лісгоспу Кирилюк Іван Іванович, який вже не перший раз допомагав військовим потрібними речами та бронижилетами. У цей раз він вирішив безпосередньо провідати військових тим паче що з Ярмолинецького району було призвано чимало людей", - повідомили активісти. 

Уже найближчим часом буде опубліковано наступний список необхідного.

Благодійна організація "Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни". Р/р # 26008011317758 в ПАТ "УКРСОЦБАНК" МФО: 300023; Код отримувача: 39249419 Призначення платежу "благодійна допомога".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS