Logo
Версія для друку

Більше шести тисяч славутчан зібралися на концерт Ірини Федишин, яка співала на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

Більше шести тисяч славутчан зібралися на концерт Ірини Федишин, яка співала на підтримку «Української стратегії Гройсмана»
Небо над Славутою у четверговий день 11 липня все було вкрите хмарами. Проте, як тільки на сцену на центральному майдані міста вийшла відома українська співачка Ірина Федишин, велелюдний гурт осяяло сонце.

Це була вже друга зустріч з мешканцями краю популярної зірки нашої естради. Тур Хмельниччиною вона розпочала з Волочиська та продовжила у Старокостянтинові, Шепетівці, Красилові та Кам'янці-Подільському. Такий чудовий святковий відпочинок організовано для жителів області за підтримки партії "Українська стратегія Гройсмана".

- Україна зараз переживає нелегкий час, у нас всіх болить серце за події, які відбуваються, – звернулася до своїх шанувальників співачка. – Я сьогодні тут, бо вдячна команді Володимира Гройсмана за ті позитивні зміни, які відбулися за останні роки. Я україномовна співачка, у мене немає жодної російської пісні. І я щаслива, що йду цією дорогою. Тому всі ці зміни, які запровадив Уряд, для мене дуже важливі: це і підтримка українського кіно, української пісні, української мови... Мені дуже хочеться, щоб ці глибокі зміни утвердилися та розвивалися в майбутньому."

За кілька секунд сотні людей від душі гучно підспівували знайому, рідну пісню: «Це моя земля, це моя країна. Тут моя сім'я, тут моя родина...»
У репертуарі співачки – щирі композиції про рідний край, батьківщину, родину, які давно полюбилися подолянам. А романтичні «Білі троянди» надихали на нові прекрасні почуття. Закохані підспівували, обійнявшись, старші – слухали з ностальгією про білу фату і чудові весільні квіти...

Проте найбільше та найгучніше, як зазвичай, підтримували патріотичні пісні. Адже у кожного болить душа за мирну долю України, за її успішне майбуття. Про це зізнавалися під час концерту пересічні мешканці.

– У нас вже ремонтують дороги, збільшили пенсії, – каже Марія Нек. – Субсидію отримуємо живими грошима. Це дуже зручно. Все йде на краще. Тому будемо голосувати за партію Гройсмана, і всіх агітуємо. Бо така людина повинна бути в парламенті.
Її думку поділяє родичка Любов Михайлівна і додає:– Дуже відчутні зміни в нашій освіті. Наші діти ходили до школи теж, але для внуків у перших класах сьогодні такі вражаючі нововведення: все робиться для їхнього блага, для якіснішого навчання...

– Співаю для вас! Співаю разом із вами! – лунало зі сцени від популярної української співачки Ірини Федишин. І маленькі, і дорослі славутчани та гості міста радо підтримували цю пропозицію.
Анна МОРАВСЬКА.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS