На Славутчині лісівники вирощують саджанці за польською технологією

Славутський лісгосп висіяв понад 400 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

У ДП «Славутське лісове господарство» з'явилися перші саджанці, вирощені за польською суперсучасною технологією, яка допомагатиме висаджувати на Поліссі лісові культури із закритою кореневою системою. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Працівники Національного природного парку «Мале Полісся», які тісно співпрацюють з лісівниками Славутчини, детально вивчають перспективну діяльність цеху з переробки та зберігання лісонасіннєвої сировини, вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою та плани на майбутнє підприємства. Тут – необмежені можливості для дослідницької та наукової роботи. Цікавим для науковців є види різних ботаніко-географічних груп флори, довготермінове зберігання жолудя звичайного. Всі позитивно оцінюють роботу нашого підприємства, яке є одним з перших в Україні, де застосовуються передові технології в лісовому насінництві та вирощуванні лісового садивного матеріалу», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, за допомогою лінії Славутський лісгосп висіяв понад 400 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а саме такі основні лісоутворюючі породи: сосна звичайна, модрина європейська, ялина європейська, бук лісовий, дуб звичайний.

Річна продуктивність комплексу становить мільйон сіянців із закритою кореневою системою. У перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 3 мільйлнів сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.

Джерело "Є" - https://ye.ua/syspilstvo/43501_Na_Slavutchini_lisivniki_viroschuyit_sadzhanci_za_polskoyi_tehnologiyeyi.html

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS