У Славутському районі знайшли зниклого хлопця

24 червня близько 12:00 год. до Славутського відділу поліції надійшло повідомлення про те,що неповнолітній житель с. Мирутин Славутського району пішов з дому у невідомому напрямку та дотепер не повернувся. 
По факту безвісти зниклого неповнолітнього було відкрито кримінальне провадження . За наслідком вжитих заходів слідчо-оперативною групою спільно з сектором кримінальної поліції та дільничним офіцером поліції Коробчуком Дмитром 25 червня 0 08:00 год. ранку місцезнаходження юнака було встановлено . 16-річний хлопчина знаходився в с. Берездів , в свою чергу , про своє місцезнаходження батьків не повідомив. Як з»ясували правоохоронці, причиною втечі з дому слугував побутовий конфлікт з матір’ю. На момент встановлення місцезнаходження юнака , жодних протиправних дій відносно останнього вчинено не було . Працівники поліції повернули дитину батькам.
Шановні мешканці Славутчини, спілкуйтеся зі своїми дітьми та пояснюйте ,що кожна конфліктна ситуація має альтернативні шляхи вирішення. У разі зникнення вашої дитини чи втечі з дому, працівники Славутського відділу поліції радять негайно телефонувати на тел. 102 для оперативного реагування та вжиття заходів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS