Міністрка освіти України Лілія Гриневич відвідала Славуту

14-го червня, в рамках свого робочого візиту на Хмельниччину у Славуті побувала міністрка освіти України Лілія Гриневич. Про це повідомляє кореспондент Славута NEWS.

64282337 457120625055546 3938093794745909248 n

Зокрема Лілія Гриневич відвідала Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Керівницю освіти тут зустрічали букетами зі справжніх суничних гілочок із запашними ягодами.

Міністрка оглянула навчальний та адміністративний корпуси ліцею, особисто ознайомилася із матеріально-технічною базою профільних класів із українська мови та літератури, біології, хімії, фізики, правознавства, інформатики та ін. Завітала до гуртожитку  навчального закладу та поспілкувалася із педагогічним колективом.

Лілія Гриневич відзначила високий рівень Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, його відмінне забезпечення висококваліфікованими педагогами та матеріально-технічною базою. Крім того, міністрка освіти наголосила, що в планах міністерства надати нового дихання професійно-технічним навчальним закладам, збільшити заробітну плату низькооплачуваним категоріям педпрацівників: майстрам з виробничого навчання, вихователям дошкільних навчальних закладів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS