Славутська міська рада відкрила свої дані

На офіційному сайті міста – https://slavuta-mvk.gov.ua/ – стартував портал «Відкриті дані».

Це відкрита платформа, яка містить інформацію від різних структурних підрозділів Славутської міської ради та інших установ, що працюють в місті, у форматі відкритих даних. Дані публікуються на порталі як прикріплені файли, які можна попередньо переглянути, завантажити.

Для громадян портал забезпечить отримання актуальної інформації про місто, для влади – це зручний ресурс для оприлюднення даних, який сприяє прийняттю ефективних рішень та покращенню комунікації.

На порталі створено кабінети для 27 організацій-розпорядників даних та опубліковано понад 113 наборів відкритих даних у різних форматах, кількість яких буде щодалі зростати, а самі набори оновлюватимуться.

У той же час, повідомляємо – команда проекту порталу Відкритих даних Славутської міської ради відкрита до співпраці та пропозицій громадян щодо того, які набори даних повинні бути на порталі.

Свої зауваження та пропозиції Ви можете направляти на адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або залишати на веб-сервісі «Електронні консультації».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS