Волонтери від Святослава Вакарчука відвідали Славуту

Цього тижня Славуту відвідали волонтери, які підтримують партію Святослава Вакарчука «Голос». Про це повідомляє кореспондент Славута NEWS.

Молоді люди жваво спілкувалися зі славутчанами, які прийшли на зустріч, розповідали про основні ідеї та переконання новоствореної політичної сили, представили кандидатів у депутати від партії «Голос» на позачергових виборах до Верховної Ради.

Візит до Славути відбувся у рамках агітаційного «Туру змін» по Україні, який стартував 7 червня в Києві. В цілому волонтери планують відвідати 300 міст України, агітуючи громадян проявляти активність і небайдужість, не стояти осторонь важливих процесів, які відбуваються в державі, творити зміни власними руками.

Представники громадськості активно спілкувалися із волонтерами, запитували про подальші плани політичної сили та її бачення стратегії розвитку країни. На останок гості та учасники зібрання обмінялися контактною інформацією для подальшої співпраці та спілкування. Волонтери Святослава Вакарчука були приємно враженими щирим та дружнім спілкуванням зі славутчанами.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS