В Палаці культури відбулось «СУЗІРʼЯ ТАЛАНТІВ-2019»

На урочистій церемонії нагороджували здібних, талановитих учнів та викладачів Дитячої школи мистецтв.

Крім гостей, розділили радість та гордість за своїх дітей їхні батьки та рідні.

«Цей навчальний рік був плідним на перемоги – а це 91 участь у конкурсах різних рівнів: 13 – обласних, 17 – регіональних, 47 – всеукраїнських (у минулому році 27), 6 – у міжнародних конкурсах. Це все результати наполегливої праці та чималих зусиль колективу закладу», – із гордістю зауважила керівник позашкільного закладу.

За високі результати у всеукраїнських та міжнародних конкурсах відзнаку І ступеня «Сузірʼя талантів-2019» отримали учениці ДШМ Анна Чайка, Єлизавета Малярчук, зразковий фольклорний гурт «Щедрик» (кер. Т. Маліновська), зразковий аматорський інструментальний ансамбль «Скерцо» (кер. О Бондарчук).

Численними відзнаками, грамотами були нагороджені й багато інших талановитих учнів. Крім того, за підсумками творчих досягнень «Сузірʼя талантів-2019» вихованці та колективи школи були відзначені у номінаціях «Надія школи», «Дебют», «Крок до успіху».

Під час урочистого заходу свої музичні та танцювальні дарунки презентували присутнім талановиті учні та викладачі Дитячої школи мистецтв.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS