Славутська ОТГ в числі переможців проекту з впровадження Електронни консультацій

Славутська міська ОТГ увійшла в список громад-переможців, що візьмуть участь у реалізації проекту «Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю». Конкурсний відбір проводила Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності у партнерстві із Асоціацією міст України.

Новий веб-сервіс, який невдовзі з’явиться на офіційному сайті міста, дасть можливість проводити Е-консультації у трьох видах:

1.Електронне опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування.

2.Електронні консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.

3.Електронне обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.

На даний час уже підписано відповідний Меморандум про співпрацю між Славутською міською ОТГ та Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності, а також прийнято рішення виконавчого комітету «Про затвердження «Положення про електронні консультації та опитування в Славутській міській об’єднаній територіальній громаді».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS