У СЛАВУТІ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БЛОКУ № 1 ХАЕС

15 березня 2019 року у Славуті відбулися громадські слухання з приводу продовження строку експлуатації (ПСЕ) енергоблоку № 1 на Хмельницькій атомній електростанції.

Під час слухань, участь у яких взяла 191 особа, фахівці Хмельницької АЕС надали детальну інформацію щодо ПСЕ енергоблока №1, акцентуючи увагу на заходах з підвищення безпеки, світового досвіду експлуатації енергоблоків у надпроектний термін. У рамках обговорень працівники ХАЕС ознайомили також громадськість з інформацією щодо радіаційного та екологічного контролю в зоні спостереження атомної станції.

Міський голова Василь Сидор, звертаючись до присутніх, торкнувся  головних проблем як славутської громади, так і усього мільйонного населення, яке проживає в зоні українських атомних станцій. Зокрема, йшлося про переведення коштів субвенції на компенсацію ризиків населенню, що проживає у зоні спостереження, із спеціального фонду до загального фонду державного бюджету наприкінці 2014 року, свідомо грабуючи громади.

Якщо аналізувати державний бюджет за 2014-2019 роки, то загалом недофінансовано субвенції Хмельницькій області (з громадами зони спостереження) за вказаний період – 171 млн. 263 тис. 62 грн., Славуті – 30 млн. 912 тис. 70 грн.

«Дії уряду щодо недофінансування – це свідома акція налаштувати людей проти атомної енергнетики», – вважає Василь Богданович, і наголосив, що вже вкотре звертався з наболілими питаннями щодо соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, як до урядовців, так і до інших інстанцій.

 «Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед атомною енергетикою та розуміємо, що ця галузь буде ще довго працювати на благо українського народу. Проте, ми повинні мати гарантії, що держава виконає свої обов’язки перед населенням зони спостереження, що дасть змогу зону потенційного ризику перетворити на регіон інвестиційної привабливості, який буде мати максимальний соціально-економічний захист», – зауважив голова міста.

Свою активну позицію щодо теми слухань висловила й громадськість Славути.  Питання, які найбільше турбували славутчан стосувалися безпеки експлуатації енергоблоку у понадпроектний термін, соціальних пільг та гарантій для населення території спостереження, пільгового тарифу на електроенергію,  забезпеченості ХАЕС кадрами, радіаційної та екологічної безпеки.

За підсумками  проведених слухань та озвучених громадою пропозицій було прийнято резолюцію, яку наводимо нижче.

ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ПИТАНЬ ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГОБЛОКУ № 1 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ АЕС

Населенню, яке проживає в зоні спостереження, державою гарантується право на соціально-економічну компенсацію ризиків, пов’язаних із використанням ядерної енергії в обсязі і в порядку, визначеному ст. ст. 12, 12-1, 12-2 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»: належне фінансування створення та підтримання у справному стані спеціальної соціальної інфраструктури, забезпечення засобами індивідуального захисту населення, його регулярне навчання правил користування спеціальною соціальною інфраструктурою та засобами індивідуального захисту.

Порушення урядом вищевказаних норм закону відбувається з 2014 року, що викликає занепокоєння з боку громадян, які проживають у зоні спостереження АЕС.  У 2011 році наша громада підтримала будівництво 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС, за умови врахування наданих органами місцевого самоврядування зауважень  та пропозицій.

На сьогодні важливим та пріоритетним завданням розвитку енергетики України є необхідність продовження строку експлуатації енергоблоку № 1 Хмельницької АЕС, що викликає обурення у громади, оскільки постійне зростанням цін на енергоносії, в тому числі підняття плати нічного освітлення, призводять до зубожіння населення.

Однак, продовження строку експлуатації ядерних потужностей сприятиме зміцненню енергетичної безпеки держави та задовольнить потреби в електроенергії в умовах майбутнього зростання економіки країни. Таким чином, дане питання є досить болючим та важливим для мешканців територіальних громад, які проживають в зоні спостереження Хмельницької АЕС.

Славутська міська об’єднана територіальна громада підтримає продовження строку експлуатації енергоблоку № 1 Хмельницької АЕС при обов’язковому виконанні наступних вимог населення:

  • дотримання і неухильне виконання урядом статті 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», насамперед повернувши недофінансовані в 2014-2018 роках кошти, провівши виплати в повному обсязі згідно чинного законодавства України,  враховуючи рішення Рахункової палати України та Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;
  • повернення збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, до доходів спеціального фонду Державного бюджету України та спрямувати їх на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження;
  • внесення змін в статтю 12-1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», збільшивши розмір сплати експлуатуючими організаціями (операторами) ядерних установок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає в зоні спостереження, до двох відсотків обсягу реалізації електроенергії, що виробляється на атомних електростанціях України, за відповідний період;
  • передбачення у фінансуванні заходів з модернізації енергоблоку №1 Хмельницької АЕС коштів  у сумі 10% від загальної вартості модернізації енергоблоку для  розвитку інфраструктури територіальних громад  зони спостереження;
  • обласним державним адміністраціям, профільним міністерствам спільно з органами місцевого самоврядування розробити програму державної підтримки промислового сектору, покращення інвестиційного клімату, охорони навколишнього природного середовища, екології, охорони здоров’я населення зони ризику;
  • встановлення інвестиційно-привабливого тарифу на електроенергію, який повинен складати не більше 50% діючого тарифу для всіх споживачів електроенергії (фізичних та юридичних осіб) та здійснення інших заходів, які сприятимуть інвестиційній привабливості регіону;
  • проведення страхування всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, а також фізичних осіб та їх майна у 30-кілометровій зоні спостереження за рахунок коштів енергогенеруючих обʼєктів або спеціального фонду державного бюджету;
  • забезпечення можливості укладання прямих договорів з Хмельницькою АЕС на постачання електроенергії. 

Виконання таких вимог буде сприяти позитивному іміджу розвитку атомної енергетики в країні і водночас справедливим по відношенню до населення, яке проживає в зоні спостереження, слугуватиме забезпеченню виконання державою гарантій визначених чинним законодавством України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS