Перша леді відвідала Славуту

Сьогодні, 6-го березня, Славутчину із робочим візитом відвідала дружина Президента України Марина Порошенко. Перша леді завітала до Ганнопільської ОТГ, де ознайомилася з роботою Інклюзивно-ресурсного центру та шкільної Медіатеки, відкритої в рамках реалізації всеукраїнської програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

У Славуті Марина Порошенко поспілкувалася з учнями та педагогами Славутського ліцею I-II ступенів Хмельницької обласної ради. Ліцеїсти вразили першу леді оригінальним представленням історії свого навчального закладу, провівши її алеєю живих воскових фігур, кожна з яких представляла певний етап розвитку та становлення ліцею. Дружина Президента завітала до гімназійного класу, яким поповнився заклад освіти лише цьогоріч. Відвідала поетичну та науково-технічну студії, студію юних журналістів.

Талановиті та креативні вихованці ліцею вітали першу леді цікавими музичними постановками.

В рамках свого візиту на Хмельниччину Марина Порошенко завітала також Ізяславський навчально-реабілітаційний центр, де виховується 129 вихованців. Ознайомилася з першими результатами реформування первинної ланки медицини та умовами праці сімейних лікарів в Ізяславському Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS