“ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ” ПОГРОЖУЄ СЛАВУТІ ПРИПИНЕННЯМ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ

До КП «Славутське ЖКО» надійшло звернення від ПАТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо призупинення з 1 березня роботи котелень міста у зв’язку із проведенням не повних розрахунків за  газ за договірними зобов’язаннями.

При цьому, виникнення вказаної заборгованості зумовлено  заборгованістю Держави перед підприємством через різницю в тарифах у розмірі 13 млн. грн, несвоєчасними розрахунками по субсидіях, які в сукупності із заборгованістю населення за спожиті послуги становлять 7 млн. грн.

За таких умов комунальне підприємство – надавач послуг з теплопостачання населенню міста, перебуває у вкрай скрутному фінансовому становищі та не спроможне забезпечити своєчасне фінансування зобов’язань за договорами постачання природного газу.

Враховуючи вказану ситуацію, міським головою в терміновому порядку направлені звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Хмельницької ОДА, ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Славутського  відділення ПАТ  «Хмельницькгаз» щодо недопущення припинення подачі газу та негайного погашення заборгованності Держави перед КП «Славутське ЖКО» .

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS