Славутський відділ поліції закликає громадян бути обережним, особливо перед виборами

Щоб не стати жертвою шахраїв, Славутський відділ поліції закликає громадян не вдаватися до необдуманих вчинків. Адже аферисти «йдуть в ногу з часом» та вдаються до різноманітних махінацій, аби тільки збагатитися злочинним шляхом.

У зв’язку із проведенням виборів у березні, жовтні цього року, по квартирах та приватних будинках громадян ходять різні особи, представники тих чи інших кандидатів у Президенти , політичних партій , організацій з різноманітними соцопитуваннями та зборами підписів з приводу виборів, їх кандидатів та ставлення громадян до них .

Особи чоловічої або жіночої статі, можуть мати при собі різноманітні портфелі, папки з документами, вміють гарно говорити та переконувати. Тож, у такий спосіб довірливі громадяни впускають в свої помешкання невідомих осіб, а ті, в свою чергу, мають можливість під час перебування у помешканні в ході проведення бесіди дізнатися якомога більше про будинок та вивчити обстановку розташування майна, наявність відео- спостереження, охоронної сигналізації , наявність чотирилапого «охоронника» на подвір’ї , про режим роботи власників житла( де хто працює, коли вдома бувають, куди від’їжджають тощо) або, навіть , в процесі бесіди заговорити так , що ті не збагнуть , коли шахраї «обчистять» їхній дім за лічені хвилини. Особливо від таких підозрілих осіб потерпають пенсіонери та особи похилого віку .

Тому, для того, щоб зберегти своє майно, не втратити заощадження , працівники Славутського відділу поліції радять славутчанам не бути надто довірливими та в жодному разі не впускати до свого помешкання невідомих громадян, ким би вони не представлялися. В разі підозрілої поведінки невідомих осіб, зверніться відразу до поліції за адресою : м. Славута вул. Козацька, 33 або зателефонуйте на спецлінію «102» .

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS