Святкування Дня села у Хоровці

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями  народні гуляння та святкування відбулись  у Хоровці.

Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Поліщук Яків Михайлович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

В цей день згадали усіх, хто захищав село, піднімав з руїн, хто сьогодні захищає  в зоні АТО.  Хвилиною мовчання вшанували полеглих у різні часи.

Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури, були організовані розваги для дітей. Подарунком від керівництва району для жителів Хоровецької сільської ради став виступ народного аматорського ансамблю танцю «Пролісок» та вокалістів Славутського районного будинку культури.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS