У Славуті з’явився новий вид шахрайства

У Славуті з’явився новий вид шахрайства пов’язаний з обманом осіб похилого віку під приводом перевірки газових лічильників .

До працівників Славутського відділу поліції звернулася місцева жителька, яка повідомила про те, що у неї невідомі особи чоловічої статі виманили 800 гривень. 
Працівники поліції з’ясували, що двоє невідомих осіб чоловічої статі прийшли до пенсіонерки за місцем проживання й представилися працівниками газової служби. Перевіривши газовий лічильник , псевдо- працівники повідомили 81-річній жінці, що їй необхідно замінити старий лічильник на лічильник нового зразка й терміново сплатити борг у сумі 800 гривень, інакше вона залишиться без газу. Пенсіонерка не підозрюючи злочинних намірів невідомих осіб віддала усі заощадження , сподіваючись на те, що наступного дня працівники прийдуть і замінять старий газовий лічильник на новий. Однак, сподівання були марні. Тому, жінка зрозуміла, що її обдурили , тому звернулась у поліцію. За описом потерпілої шахраї – двоє молодих чоловіків, худорлявої статури , одягнені в одяг чорного кольору.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS