СЛАВУТЧАНИ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З нагоди цієї особливої для Українського народу дати у нашому місті відбулися різноманітні заходи, оскільки 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України, День Українського козацтва, День створення УПА та святкуємо Покрову.

Розпочався день молитвою за Україну та її воїнство у храмах міста.

З нагоди 76-ї річниці УПА делегація від виконавчого комітету Славутської міської ради на чолі із міським головою вшанувала пам’ять українських повстанців в селі Стригани Славутського району.

Опісля громада Славутчини вшанувала пам’ять полеглих в боях за незалежність та територіальну цілісність України земляків. Квіти до стели пам’яті героїв АТО Славутчини поклали батьки загиблих захисників Батьківщини, учасники бойових дій, керівники підприємств, представники силових структур, громадських організацій, виконавчого комітету та управлінь Славутської міської ради.

Далі, на честь українського воїнства усіх часів, урочистою ходою «З Україною в серці» славутчани рушили до міського Палацу культури, де відбулася традиційна посвята в джури та святковий концерт за участю ансамблю «Козацькі забави».

Детальніше – у наступному номері газети «Вісті Громади».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS