БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОМАНА МАЦОЛИ ОРГАНІЗУВАВ ТРЕНІНГ ДЛЯ СЛАВУТСЬКИХ ЛІКАРІВ

Хто такий сімейний лікар? Як підвищити рівень медоглядів? Чому важливо працювати у команді? Ці питання з лікарями Комунального підприємства «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» обговорювали експерти з сімейної медицини Міністерства охорони здоров`я України Вадим Вус, Олександр Марців, Ольга Волощук та Любов Білецька.

Зустріч відбулася 27 вересня у Славуті на запрошення Благодійного фонду «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Окрім жвавої дискусії та лекції на тему: ефективного ведення пацієнтів на первинній ланці, експерти поділилися з лікарями і практичним досвідом. Зокрема, під час майстер-класів лікарі оволоділи практичними навичками з отоскопії, кардіографії, лабораторних аналізах, офтальмоскопії, скринінгу, болю у спині та голові.

Однієї з основних цілей тренінгу стало навчання лікарів роботі з медичним та комп`ютерним обладнанням, яке минулого року було закуплене для Славутського центру ПМСД завдяки сприянню народного депутата України Романа Мацоли.

-         «Такі тренінги відкривають для нас нові можливості та знання. На практичній частині я обрала для себе потоки з отоскопії та офтальмоскопії з чим часто звертаються пацієнти. Також хочеться особливо подякувати тренерам за додаткові теми з болю в спині та голові, які дуже допоможуть в повсякденній роботі. Побільше б таких тренінгів, адже хороші лікарі – це здорові пацієнти» – наголосила Юлія Цимбалюк, лікар загальної практики сімейної медицини Ганнопільської ОТГ.

Олександр Андрощук

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS