ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ДІЇ

У Славуті успішно реалізовуються проекти, які стали кращими під час голосування містян.

Нагадаємо, що нещодавно у рамках Громадського бюджету було встановлено та урочисто відкрито спортивний та ігровий дитячий майданчики на території ДНЗ №6 «Золота рибка» і ДНЗ №7 «Дюймовочка».

А вже у пʼятницю, 28 вересня, втілено у життя перший етап ще одного проекту Бюджету участі – «Придбання малька риб для подальшої очистки від водоростей  та намулу, покращення екологічного стану і кисневого балансу річки Утка», автор якого Руслан Козловський.

Для того, щоб на власні очі подивитися, як реалізовується проект на практиці, а саме запуск у воду 400 кг коропа, на березі р. Утка зібралося чимало любителів рибалки та пересічних славутчан.

Загалом проект передбачає зариблення річки Утка 400-ма кілограмами коропа та 400-ма кг білого амура та 200 кг товстолоба.

Як запевняє автор проекту, це дозволить значно покращити екологічний стан та кисневий баланс водойми, призведе до збільшення рибних запасів річки та гармонійної взаємодії суспільства і природи. Автор проекту не зупиняється на досягнутому і пропонує продовжити роботу по очистці водойми річки Утка  від водоростей і намулу.

На цьогорічний конкурс проектів ГБ він знову подав проект по зарибленню річки Утка мальком коропа, товстолоба, та білого амура.

Короткий опис проекту: водойми річки  зариблюється мальком риби білий амур, короп, товстолоб.  Білий амур чистить водойму від водоростей, короп переробляє намул, товстолоб фільтрує воду.

Із нетерпінням чекатимемо на реалізацію наступних етапів проекту, про що будемо повідомляти й надалі.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS