СЛАВУТА ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 401-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

21 вересня, у престольне свято Різдва Пресвятої Богородиці, славутчани відзначили День міста Славути.

Програма заходів розпочалася відкриттям пам’ятного знаку подружжю Косач-Квітці на вул. Монастирська (набережна р. Горинь).

Продовжилося святкування велопробігом «Зі Славутою у серці», який став уже традиційним. Приємно, що кожного року любителів «прогулянки на велосипедах» стає дедалі більше. Із захопленням спостерігали присутні за показовими виступами з велотріалу.

Основна частина заходів, яка розпочалася згодом, проходила під супроводом ведучої Ірини Сакалюк, яка дарувала присутнім піднесений та святковий настрій.

Неабияк прикрасила свято урочиста хода за участю творчих колективів міста, яку очолили найменші та найочікуваніші славутчани у дитячих візочках.

Із Днем міста привітав славутчан міський голова Василь Сидор, який подякував їм за добрі справи. А також із приємністю зауважив, що наша славутська родина цього року стала ще більшою – до нас приєдналися громади сіл Варварівка та Голики.

Приєднався до вітань почесний гість свята, голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Вадим Лозовий. Очільник області із приємністю підкреслив, що сьогодні Славута помітно відрізняється від інших міст економічною потужністю та інвестиційною привабливістю, а також позитивною демографічною динамікою.

Найщиріші вітання Славуті, як завжди, адресував депутат Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк та висловив захоплення містом та його досягненнями.

Далі, власне, розпочалася церемонія нагородження, під час якої відзначили кращих із кращих громадян міста, які зробили особливий внесок у його розвиток та працюють на благо Славути.

Щирість та захоплення Славутою у своїх вітальних адресах виражали й інші гості свята.

Ближче до вечора урочистості змінилися на концертну програму за участю артистів української естради.

Впродовж святкування усі бажаючі мали змогу оцінити досягнення місцевих підприємств «Made in Slavuta» та підприємців із регіону, яка розмістилася на центральній площі міста.

Детальніше про святкування Дня міста Славути – у наступному номері «Вісті громади».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS