Logo
Версія для друку

СЛАВУТСЬКА ОТГ ВІДБУЛАСЯ

Фактично Славутська об’єднана територіальна громада була створена ще у серпні 2015 року (згідно з рішенням Хмельницької обласної ради від 13.08.2015р. №15-33/2015). Проте юридично, коли дійшло до питання виборів, ЦВК їх не призначило, так як міста обласного значення «випали» з процесу. Де-юре Славутська ОТГ була створена, а де-факто – ні.

І ось ситуація докорінно змінилася з виходом Закону «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад», адже міста обласного значення визнали «такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами».

Нові законодавчі зміни «відкрили» шлях до приєднання сіл Варварівка та Голики, яке мало відбутися ще три роки тому. Варварівська і славутська громада не лише географічно об’єднані, а й давно співпрацюють в багатьох інших питаннях.

Сьогодні, 18 вересня, відбулося засідання 33 сесії Славутської міської ради. Воно було особливим, оскільки до порядку денного було внесено доленосне  питання, а саме – «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення».

За приєднання Варварівської сільської територіальної громади Славутського району Хмельницької області (сіл Варварівка і Голики) до Славутської міської територіальної громади Хмельницької області депутати проголосували одноголосно.

Також депутати затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади.

Міський голова Василь Сидор привітав Варварівську сільську територіальну громаду з визначною подією та зазначив, що відсьогодні ми являємося єдиною громадою і працюватимемо разом на її благо. Разом із Василем Конченком – виконуючим обов’язки старости сіл Варварівка та Голики, міський очільник оголосив подяки депутатам сільських рад, які прийняли рішення про припинення повноважень в інтересах перспективи жителів своїх сіл.

У свою чергу Василь Сергійович подякував міському голові та депутатам Славутської міської ради, депутатам Варварівської сільської ради за розуміння, підтримку, за пройдений пліч-о-пліч нелегкий шлях.

Отож, Варварівський сільський голова стає старостою і представлятиме інтереси свого населеного пункту у виконавчому комітеті міськради, а мешканці сіл Варварівка та Голики відтепер є рівноправним  членами Славутської ОТГ.

Василь Сидор бачить нову громаду стратегічно. На його думку, Славутська ОТГ має стати об’єднанням рівного з рівним, де збалансовано розвиватимуться усі сфери життєдіяльності. Де кожний громадянин буде відчувати себе впевнено на рідній землі, вільно розпоряджатися ресурсами своєї громади.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS