ГРОМАДЯНИ ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ МІСТА НА НАЙБЛИЖЧИХ 10 РОКІВ

Громадські обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста до 2028 року пройшли 25 липня. Презентувала стратегічні цілі славутської громади начальник управління економічного розвитку Галина Дарчик. Як було повідомлено, розроблений проект перебуває на стадії легалізації, що передбачає обговорення його серед громадськості та затвердження основної частини на сесії міськради.

Підготовлений документ відпрацьовувався міськими службами та громадськістю. Складається він з двох головних блоків – профіль міста (наявні ресурси, основні стратегічні цілі) та плану дій (сукупність проектів з детальним обґрунтуванням напрямків, які мають реалізовуватися). На наступне сесійне засідання буде затверджено саме перший блок, другий має бути сформований до 1 листопада.

За результатами опитування громадськості визначено основні напрямки подальшого розвитку міста:

  • підвищення якості життя;
  • розвиток малого та середнього бізнесу у громаді;
  • енергоефективність, енергозбереження та екологія.

Цього дня під час обговорення від представників громадськості надійшли пропозиції щодо коригування та доповнення стратегії новими пунктами. Ось деякі з них:

  • запровадити найсучасніші технології з освітлення в комунальному господарстві міста;
  • відпрацювати порядок створення і затвердження природно-заповідного фонду міста;
  • розробити заходи із збереження історико-культурної спадщини міста;
  • висаджувати більше декоративних зелених насаджень;
  • відкрити та облаштувати для огляду туристів певну частину міських підземель;
  • благоустроїти «Сквер пам’яті» в парку, де встановлені Пам’ятник жертвам політичних репресій і Голодомору, Обеліск на честь учасників бойових дій в Афганістані та капличка Пам’яті всіх стражденних, які загинули у військових конфліктах.

Наступний етап формування стратегічного вектору розвитку міста – це розробка під кожну ідею конкретних проектів, які вже відображатимуть практичні цілі їх реалізації.

Міський голова Василь Сидор зазначає:

– Вкрай важлива участь славутчан у підготовці Стратегічного плану розвитку міста, адже питання розвитку міста – це питання кожного його жителя. Ми чітко повинні бачити подальший вектор наших дій, аби Славута дійсно процвітала і займала передове місце на теренах Хмельниччини.

 

За матеріалами прес-служби  Славутського МВК

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS