Реконструкція другої гімназії

Приміщення корпусу №1 НВК «ДНЗ – ЗОШ, гімназія» давно потребували реконструкції, адже це одна із найстаріших освітніх будівель міста.

Міськвиконкомом з цього приводу були надані пропозиції до конкурсного відбору проектів, які у разі перемоги реалізовуються за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Очікувані результати:

  • завершення робіт створить можливість для переведення початкової ланки з дошкільного закладу до відбудованого корпусу;
  • за рахунок вивільнених приміщень буде відкрито чотири дошкільних групи для 100 дітей, що в свою чергу зніме необхідність побудови нового дошкільного навчального закладу;
  • даний проект дасть значну економію теплової енергії за рахунок виконання енергозберігаючих заходів в середньому до 40% (передбачається утеплення фасадів будівлі навчального корпусу, його покрівлі та заміни вікон, дверей на металопластикові).

Однозначно, що ця справа необхідна, однак батьківський колектив гімназії висловив свою стурбованість щодо розміщення дітей на час реконструкції. Адже за попереднім прогнозом роботи триватимуть щонайменше два роки. З цього приводу 3 липня відбулася зустріч батьків із міським головою Василем Сидором, секретарем міської ради Світланою Медведєвою, начальником управління освіти Ельмірою Миколаївною, директором закладу Людмилою Мулярець, заступником гімназії з навчально-виховної роботи Ларисою Хлудєєвою.

Як повідомив міський очільник, головне завдання яке було поставлено – це зберегти вчительський та учнівський колективи школи, а також забезпечити належні умови навчання та праці. Розглядалися безліч варіантів, які паралельно обговорювалися з батьками і оптимальний варіант нарешті був знайдений. Василь Сидор висловлює подяку управлінню освіти, колективу НВК «ДНЗ – ЗОШ, гімназія», директорам НВК «СШ, ліцей «Успіх» Інні Зайонц та «ЗОШ, гімназія» №5 Галині Болкун за оперативне вирішення даного питання.

За повідомленням адміністрації школи навчальний процес буде концентровано в корпусі №2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» (на першому і другому поверхах), а також в НВК «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх» (тут також проходитимуть заняття фізкультурою). Відповідно і харчування буде здійснюватися на базі цих закладів. Трудове навчання, зокрема для хлопчиків, пропонується проводити в спеціально облаштованому для цього приміщені «ЗОШ, гімназія» №5.

Зрозуміло, що до великих змін люди спочатку ставляться з осторогою, але, врешті-решт змінювати щось на краще теж потрібно. А тому хочеться аби реконструйований корпус гімназії дійсно став окрасою міста, центром комфортного навчання та праці славутчан. Разом з тим, сподіваємося на розуміння і підтримку з боку батьківського колективу.

За інформацією прес-служби Славутського МВК

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS