Продовження ремонтних робіт в Славуті

Триває реконструкція аварійної огорожі на вулиці Миру. На даний час уже проведено бетонування монолітного фундаменту. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

На вулиці Мічуріна проходять роботи з реконструкції каналізаційних мереж. Днями там встановлювали каналізаційних колодязь.

Проводиться будівництво тротуару на вул. Сокола, між будинками 7а та 17.

На вулиці Козацькій розпочаті роботи з реконструкції тротуару. На разі встановлюється бордюр, наступним етапом стане прокладання тротуарної плитки.

Коли люди самовільно відкривають кришки люків інженерних комунікацій вони шкодять роботі водогінних/каналізаційних мереж. Як наслідок, бригаді спеціалістів доводиться здійснювати набагато складніший ремонт  із використанням спецтехніки.

Так трапилось і 27 червня, більше двох годин  було потрібно фахівцям, щоб припинити витік води із пожежного гідранта, який був зіпсований невідомими особами.

Проводились роботи з усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Паперника, 62 та 16.  Подібні роботи на цій дільниці та на деяких інших, через недбальство окремих мешканців, вже стали недоброю «традицією». В каналізаційну мережу потрапляють: шмаття, жир, очистки, предмети гігієни.

Здійснено ремонт великої складності – відремонтована чавунна  труба магістрального водогону діаметром 200 мм. на вул. Набережна, 30.

Проводились роботи з відновлення працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях:, Здоров’я, Я.Мудрого, Лісна, Соборності, Церковна та ін.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Набережна.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 9 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або 096-282-44-78.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS