Антимонопольники оштрафували полонських підприємців, які продавали рибу в Славутський ліцей

Під штрафні санкції потрапили дві фізичні особи підприємці з Полонського району, повідомляє Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. ФОП Рибій А. М. (с. Новоселиця, Полонський р-н.) та ФОП Забідовська Т. О. (м. Полонне) мають сплатити 35 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Розглянувши лист Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, що ФОП Забідовська Т. О. та ФОП Рибій А. М. узгодили дії під час підготовки та проведення у лютому – березні 2017 року Славутським обласним спеціалізованим ліцеєм-інтернатом поглибленої підготовки учнів в галузі науки щодо закупівлі: риби, рибного філе та іншого м’яса риби мороженої (риба заморожена «Хек» (без голови).
ФОП Забідовська Т. О. та ФОП Рибій А. М., які виступали конкурентами в торгах, подавали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика, з комп’ютерного обладнання, яке знаходиться за однією адресою та завантажували їх з використанням IP-адреси конкурента, користувалися однією електронною адресою.
Надання Тендерних пропозицій Учасниками до електронної системи закупівель, відбулося одночасно в один день (кінцевий строк подання тендерних пропозицій) та майже в один час з різницею 23 хв.
На момент проведення торгів Учасники орендували однакові автомобілі, орендували одне приміщення.
Окрім того, відділенням встановлено схожість в оформленні документів між цими суб’єктами господарювання при підготовці документів, незважаючи на те, що оформлення багатьох документів здійснювалось у довільній формі, яка непередбачена Документацією конкурсних торгів Замовника.
Протягом 2017 року ФОП Забідовська Т. О. та ФОП Рибій А. М., спільно брали участь в 27 публічних закупівлях, у Хмельницькій області.
Відповідно до чинного законодавства ФОП Забідовська Т. О. та ФОП Рибій А. М., не братимуть участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Джерело: Новини. Хмельницький

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS