Святковий бал і нагородження випускників

23 червня у міському Палаці культури відбувся загальноміський бал для 204-ох випускників шкіл міста. 

Міський голова Василь Сидор та начальник управління освіти міста Ельміра Перепелиця щирими словами подякували випускникам, їхнім вчителям й батькам за достойне виховання та непересічні інтелектуальні, творчі й спортивні здобутки.

«Сьогодні час підводити підсумки вашого першого і дуже важливого етапу – 11-ти років шкільного життя, спільної праці вас, вчителів і батьків. Фундаментального періоду життя, де ви формувалися як особистості, де закладалися ваші духовні цінності, які ви понесете крізь доросле життя. Є чому гордитися і вам, і нам. Наступні роки будуть не менш складними, але уже все залежатиме від вас. Найголовніше у житті – це бачити результат своєї праці: розуму і рук. Коли ви бачитиме його – зможете бути щасливими. Зичу вам оптимізму, добра і щоб усього у житті ви досягали своїм розумом, працею і стараннями. Та найважливіше – пам’ятайте своє рідне місто, не зраджуйте своїй Батьківщині, своїй Україні», – сказав Василь Богданович.

«Сьогодні – свято суму і радості, надії і щастя. Сьогодні ви перегортаєте сторінку дитинства. Ви – 204 особистості, наділені талантами, якими щедро обдаровували свої місто. Ми пишаємося вами. Кожен другий випускник склав державну підсумкову атестацію на високому та достатньому рівні. Бажаю, щоб успіхи завжди окриляли вас і кожен знайшов свою дорогу у житті та велику любов. А у рідному місті вас завжди чекатимуть. Навчайтеся, але свого не цурайтеся», – зі щемом говорила Ельміра Миколаївна.

Свої заслужені золоті й срібні медалі отримали найкращі випускники.

Золоті медалісти: випускниці ЗОШ I-III ступенів №1 – Вікторія Єніна та Олена Поведюк; випускниці «ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія» (НВК) –  Олена Коваль та Анастасія Хоменко; випускниця НВК СЗОШ, ліцей «Успіх» – Вікторія Ситняк –

Срібні медалі отримали: випускники ЗОШ I-III ступенів №1 – Дмитро Пермінов, Войтюк Анна, Христина Наконечна; випускниця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – Марія Дричик.

З метою заохочення випускників, за активну участь у громадському житті школи та міста, здобуття призових місць на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях, олімпіадах, творчих конкурсах, за особливі заслуги відзнаку міського голови «Юна надія» отримали:

випускники ЗОШ I-III ступенів №1 – Єлизавета Ботник, Богдан Свередюк, Дмитро Тищук;

випускники ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – Анна Курельчук та Андрій Поєнка;

випускниця ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Ксенія Горлова;

випускники НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5 – Ілона Виноградова, Олександра Леоненко, Катерина Ткачук;

випускниця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – Ангеліна Гуменюк;

випускники ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – Яна Ціпцюра та Микола Левін;

випускники НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» – Олександра Могирчук, Аліна Скрипій, Владислав Дмитришин;

випускники НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний  заклад І ступеня, гімназія» – Марія Панасюк, Аліна Томчаковська, Вероніка Енгель;

випускники-вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи – Максим Ніколіс (ЗОШ №1),  Владислав Левкевич (ЗОШ №1), Анна Кулініченко (ЗОШ №3), Максим Муза (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5).

Про це повідомляється на сайті Славутського міськвиконкому.

Виступ юних вихованців зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» Будинку дитячої творчості (керівник Терентьєва А.Г.) додав усім святкового настрою. Особливою «родзинкою» свята став подарунок для випускників від іншого випускника Миколи Левіна – пісня Скрябіна «Останній раз»: усі випускники разом з Миколою співали слова, які знав кожен.

І як же без прощального вальсу, останнім вальсом випускників, щасливих, сповнених надії, що все у них, а отже і у нас буде добре.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS