Logo
Версія для друку

Друге місце в Україні для Славути

СЛАВУТЧАНИ СТАЛИ ДРУГИМИ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ»

8 червня у міському Палаці культури відбулася урочиста церемонія закриття Всеукраїнських  фінальних змагань з футболу на призи клубу  «Шкіряний м’яч» та нагородження юних спортсменів.

Нагадаємо, що протягом трьох днів наше місто приймало престижний спортивний турнір за участі 8-ми футбольних команд України, що вибороли право змагатися у фіналі. Приємно, що славутська команда учнів НВК «Успіх» також виборола перемогу в обласному етапі і теж брала участь у фіналі.

Церемонію вручення нагород провели міський голова Василь Сидор та гості свята – президент Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч», заслужений майстер спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, кращий футболіст Радянського Союзу 1966 року Андрій Біба, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та перший заступник голови Хмельницької обласної федерації футболу Микола Кузнецов.

Отож, переможцями фінального турніру «Шкіряний мʼяч» та володарями головного Кубку стала команда зі Львова. Почесне друге місце у змаганнях достойно вибороли славутські футболісти. Третє – представники Києва.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS