Територіальні громади вже відчувають проблеми з коштами

8 червня головою райдержадміністрації Богданом Маршуком проведено співбесіди з головами об’єднаних територіальних громад району. Про це повідомляється на офіційному сайті Славутської райдержадміністрації

У заході взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, начальник управління фінансів райдержадміністрації Валентина Кухарчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Гринько, голови об’єднаних територіальних громад району, головні бухгалтери ЦРЛ та КП  «Славутський центр ПМСД».

Метою співбесід з представниками  громад району стало обговорення заходів щодо покриття дефіциту по заробітній платі та енергоносіях в галузях охорони здоров’я та освіти, а також  виділення коштів з місцевих бюджетів  на відшкодування перевізникам витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах. 

 За підсумками наради було погоджено, що об’єднані територіальні громади ліквідують заборгованість до районного бюджету шляхом переводу коштів з інших субвенцій та в подальшому будуть перераховувати кошти субвенцій відповідно до їхнього помісячного розпису.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS