Толока на фонтані

2 червня активістами міста Славута,а особливо членам мотоклубу"Steel League" та ТСК "Швендня" і  просто не байдужими містянами, що долучились, було організовано акцію з очищення місцевого фонтану і прилеглої території, а також звільнення від сміття джерельця, що протікає поряд. Роботи виявилось надзвичайно багато, лише в самому тільки фонтані вже утворилось таке собі звалище з пляшок і пластикового посуду та пакетів. Це все роками перемішувалось із відходами природнього характеру, такими як опалим листям дерев та бур'янами і утворилась така собі гниюча сумін з відповідним запахом.

Попри це, активісти, що зібрались досить добре впорались з поставленими цілями: Сам фонтан було очищено, перила на містку відчищено і пофарбовано, прилеглу територію покошено і зібрано сміття на ній. Вдалось навіть встановити кілька нових лавочок для відпочинку містян.

За словам організатора акції Руслана Старовойта людям треба задуматись в якому стані був фонтан і чи варто його знову забруднювати після очистки.

Фото Вячеслав Соколовський

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS