У Славуті закуплять респіраторів на 200 тисяч гривень

Мінрегіон затвердив компенсації ризиків населення, яке проживає на території зони спостереження ХАЕС.
За поданням виконавчого комітету Славутської міської ради Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затвердило переліків об'єктів, які профінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету. Таке фінансування здійснюється в рамках фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Також затверджений переліків засобів індивідуального захисту органів дихання та захисних споруд цивільного захисту, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції.

Загальна сума – 2 мільйони 817 тисяч гривень. Кошти підуть на ремонт мереж вуличного освітлення, будівництво тротуару, ремонт каналізаційної системи та капітальний ремонт славутської школи № 3, йдеться у повідомленні офіційного сайту Славути. На 200 тисяч гривень закуплять респіраторів.

Нагадаємо, місто Славута знаходиться в 30-кілометровій зоні спостереження ХАЕС та безпосередньому сусідстві з атомною станцією.

Джерело. Є!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS