У Славуті вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи


Сьогодні, 26 квітня, біля Пам`ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС у Славуті відбувся мітинг-реквієм, присвячений роковинам трагедії на Чорнобильській атомній станції. У заході взяли участь ліквідатори, члени їхніх родин, громадськість міста представники виконавчого комітету, депутатського корпусу Славутської міської ради, освітяни та учнівська молодь. Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих борців з наслідками аварії хвилиною мовчання і поклали до пам’ятника ліквідаторам Славутчини квіти та вінки.

Як повідомляє прес-служба Славутського МВК, до присутніх звернувся міський голова Василь Сидор. Адресувавши слова подяки героям-ліквідаторам, мер відзначив, що нинішня влада не достатньо приділяє увагу людям, які рятували людство від наслідків найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

«Сьогодні ці люди вимушені стояти під стінами Верховної Ради, Кабінету Міністрів, вимагаючи права на життя – мати елементарний достаток, щоб прогодувати смію і забезпечити собі лікування. Ми офіційно заявляємо, що такий підхід до ліквідаторів, їх сімей є неприпустимим, адже це є приниження гідності українця», - заявив мер.

Окрім мера, до громади також звернулися учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Василь Овчарук, голова Славутської міської організації «Союз Чорнобиль» Борис Завішальний, член спілки «Союз Чорнобиль» Микола Дацюк. Усі вони поділилися з присутніми своїми спогадами та закликали громаду до єднання.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS